مدیر درآمد شهرداری بندرعباس گفت: ممیزی املاک و اراضی در افزایش درآمد شهرداری نقش بسزایی دارد و از ابتدای تیر ماه کار ممیزی املاک و اراضی در شهر بندرعباس آغاز می شود.

به گزارش  پایگاه خبری صبح دریانیوز ، وحید بارانی افزود : براساس ماده ۹ قانون نوسازی و عمران شهری، کلیه مستحدثات و املاک در شهر بندرعباس می بایست ممیزی و برداشت شود.

بارانی ادامه داد : آخرین ممیزی در شهر بندرعباس مربوط به سال۹۲-۹۳ بوده است و در سالجاری پس از برداشت تصاویر هوایی که طی یکماه اخیر صورت پذیرفته ممیزی بر همین مبنا آغاز می شود.

وی کمک به عمران، توسعه و آبادانی بیشتر و رضایت مندی شهروندان را از مهمترین مزایای این طرح دانست و افزود: اجرای طرح ممیزی املاک باعث می شود برنامه ریزی های آینده شهرسازی بر اساس اطلاعات دقیق صورت گیرد.

مدیر درآمد شهرداری بندرعباس ، عنوان کرد : به منظور بررسی دقیقتر و همچنین توسعه شهری از کلیه شهروندان، مالکین و صاحبان مشاغل خواهشمندیم در اجرای این طرح با ممیزین شهرداری، همکاری لازم داشته باشند.

بارانی ، اضافه کرد :  پیش بینی می شود که در اجرای این طرح قریب به ۳۰۰ هزار ملک در شهر بندرعباس ممیزی و اطلاعات آن بررسی گردد.

مدیر درآمد شهرداری بندرعباس ، مطرح کرد : ۸۰ نفر نیروی ستادی و میدانی در اجرای این طرح فعالیت خواهند داشت و مدت زمان اجرای این طرح ۶ الی ۸ ماه پیش بینی می شود.

انتهای پیام