رئیس شورای شهر بندرعباس گفت: مشکلات محله های بندرعباس با برنامه ریزی قابل حل است.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، فاطمه جراره با حضور در مسجد امام موسی بن جعفر (ع) محله سه راه برق ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین (س) اظهار کرد: موضوعات مطالبات مردم این محله کاملا به حق است، ما متاسفانه مشکلات متعددی در محلات داریم اما با برنامه ریزی که در شورای شهر اتفاق افتاده است بنا بر این است که هم شهردار و هم اعضای شورای شهر در محلات قرار بگیرند و مشکلات را از زبان اهالی محلات بشنوند.

جراره افزود: هر تصمیمی که درباره محلات گرفته میشود باید با توجه به اولویت بندی و نیاز اهالی همان محله باشد، بعضی خواسته های مردم از امور شهرداری است که باید انجام شود خواسته هایی مثل؛تنظیف و جمع آوری زباله و آسفالت معابر و کوچه ها که باید جز برنامه های شهرداری باشد.

وی عنوان کرد: یکی از دغدغه هایی که وجود داشته است و از خواسته های اکثر بانوان و آقایان این جمع است موضوعات ورزشی و مجتمع فرهنگی است و سالیان سال است که مورد بی توجهی قرار گرفته است، رسیدگی و تامین بودجه برای مجتمع های فرهنگی که کارشان ناتمام مانده اند باید اولویت شهرداری باشد.

جراره اضافه کرد: نگاه شورای شهر بر این است که شهرداری کمال همکاری را در رفع نیاز مردم داشته باشد، ما قرار است به صورت ویژه به مناطق کم برخوردار رسیدگی کنیم، اعضای شورای شهر باید برنامه ریزی کند و شهردار محترم آنان را اجرا کند، از طرف شورای شهر بنده قول میدهم که موضوعات اولویت دار طرح شده از سوی مردم را مورد برنامه ریزی و اجرا قرار دهیم.

وی ابراز کرد: قرار نیست در یک سال تمام مشکلات حل شود اما با اولویت بندی مشکل های مهم را بر طرف خواهیم کرد، بعضی از خانم های حاضر در جمع اظهار کردند که خیابان هایی باید احداث شود تا عبور ماشین های امداد رسانی مثل آتش نشانی و آمبولانس بهتر شود و در نهایت خدمات بهتری ارائه شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس تشریح کرد: حضور شهردار و عوامل شهرداری نشان دهنده این است که در اینجا قرار است کار انجام شود، فقط این نیست که ما شنونده حرف شما باشیم حتما موارد مهم در اولویت اجرا قرار خواهند گرفت؛ ما نباید زمان را از دست بدهیم و باید در سریع ترین وقت ممکن به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نتیجه کار باید به اطلاع أهالی منطقه برسد،حضور ما در اینجا باید برای مردم مفید باشد و امید آنها را نباید نا امید کنیم و نباید شرمنده آنها شویم، یکسری از مشکلات را میشود در زمان کوتاه حل کرد اما بعضی از حل مشکلات زمانبر است.

انتهای پیام