با توانمندی مهندسان داخلی آمبولانس دریایی برای اولین بار در کشور در هرمزگان ساخته می شود .

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز  ،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان باحضور در مجموعه ایزوایکو و بازدید از بخشهای مختلف در راستای پروژه ساخت آمبولانس دریایی جلسه مشترکی با مدیران و مسئولین پروژه در این مجتمع برگزار شد.

دکتر حسین فرشیدی ضمن خرسندی از اجرای این پروژه در داخل کشور بر ارتباط دوسویه صنعت دریایی و مجموعه علوم پزشکی و حوزه درمان ، و شناخت بیشتر از نیازها و خدمات حوزه سلامت و ظرفیت های صنعت کشتی سازی تاکید کرده و افزود : با توجه به همجواری استان هرمزگان با دریا و جزایر خلیج فارس باید خدمات حمل و نقل دریایی در بخش سلامت توسعه داده شود که باتوجه به ظرفیت و توانمندی ، مجموعه ایزوایکو بهترین انتخاب برای طی این مسیر بوده و پس از انجام و پایان این پروژه مشترک به یک دیدگاه واحد دست پیدا میکنیم که در ادامه راهگشا خواهد بود.

در ادامه مدیر گروه طراحی ، ساخت و تعمیرات شناورهای متوسط ضمن تشکر از اعتماد به توانمندی مهندسان  داخلی جهت اجرای این پروژه ماندگار عنوان کرد : آرزوی قلبی ماست بتوانیم درجهت خدمت به مردم و نجات جان انسانها که امری مقدس است کنار حوزه سلامت و کادر درمان بایستیم.

علی دوله یادآور شد : همیشه نگاه به داخل و اعتماد به توانمندی و هوش متخصصان داخلی اتفاقات و افتخارات بزرگی را برای کشور رقم زده و همین موضوع نقطه عطفی است که دلیل اصلی ماندگار شدن این پروژه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد : بعد از جلسات متعدد و شناسایی کامل پروژه با توجه به نوع شناور ، خدمات و نیازهایی که باید برطرف سازد از میان طرح های مختلف به طرحی منسجم رسیدیم که تمامی موارد در آن دیده شده و یک شناور کاملا مقاوم ، منعطف و کاربردی جهت تردد و پوشش خدمات اورژانس دریایی در آبهای خلیج فارس خواهد بود.

گفتنی است ، پروژه ساخت شناور آمبولانس دریایی یکی از پروژه های خاص است که برای اولین بار در کشور ، در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو ) درحال انجام است