مسئول پشتیبانی اتاق بازرگانی هرمزگان گفت: در ادامه کمک های اتاق بازرگانی به ستاد پیشگیری از ویروس کرونا استان، امروز 40 کپسول اکسیژن اهدایی از سوی این اتاق روانه مراکز درمانی استان شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، محمدعلی انصاری در این رابطه اظهار داشت: در وضعیت فعلی که بیمارستان های استان با کمبود کپسول اکسپژن مواجه هستند اتاق بازرگانی بندرعباس با تلاش بی وقفه توانست ۴۰ کپسول به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال تهیه و در اختیار ستاد مرکزی پیشگیری از کرونا قرار دهد.

وی افزود: بیشتر از یک سال از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد و در این مدت سختی های فراوانی به مردم کشور وارد شد و در این بین تلاش بخش خصوصی در کنار بخش های دیگر در بحث تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان ها ستودنی بود.

انصاری با بیان اینکه کمک های اتاق بازرگانی هرمزگان به ستاد مرکزی از پیشگیری کرونا در استان همچنان ادامه دارد، بیان داشت: اتاق با حمایت فعالان اقتصادی در این مدت اقلام مورد نیاز بیمارستان های استان را تامین کرده که گاها تهیه برخی از این اقلام بسیار سخت بوده که با رایزنی های ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس در کمترین زمان ممکن تهیه و توزیع شده است.

وی تصریح کرد: کمک های اتاق بازرگانی هرمزگان در راستای پیشتیبانی از مراکز درمانی استان همچنان ادامه دارد و امید است این بیماری در کشورمان کنترل و از بین برود.