با درود و احترام

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان  خواسته ایم همراه با دیگر اصحاب رسانه در اطلاع رسانی،خبرسازی و شفاف سازی با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری گامی موثر برداریم.

خواهشمند است در این راه مارا یاری دهید تا با شما بتوانیم گامی موثر در راستای اطلاع سانی و شفاف سازی  برداریم و شاهد فردایی بهتر و سرشار از خبر خوش بری این  مرزوبوم باشم.

پایگاه خبری صبح دریا نیوز، به صاحب امتیازی کاظم محمدیان مصمم با شماره مجوز ۸۶۱۸۳ و بامدیریت و سردبیری جمیله دبیری نیا در بستری مستقل از هر وابستگی سیاسی و در جهت  منویات مقام معظم رهبری،به عنوان یکی از بازوهای خبری مجموعه اطلاع رسانی “صبح دریا” به مدیریت سرکار خانم جمیله دبیری نیا و با استنعانت از خداوند منان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است.


احترام به مخاطب و سلیقه ها، نقد اصولی، سازنده و منصفانه، شفاف سازی، پیروری از منویات مقام معظم رهبری، تعهد به رعایت میثاق اخلاق حرفه ای خبرگزاریها و … جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه است
و بر این باور هستیم که نشر و بازتاب خبر پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است برای پیگیری ما تا آبادانی بیشتر و حفاظت از آن.

من الله توفیق
کاظم محمدیان مصمم