شهردار منتخب بندرعباس گفت: اجرای پروژه‌ها، ایجاد تاسیسات و امکانات متعدد در بخش‌های مختلف شهر با صرف اعتبارات قابل توجهی همراه است که مدیریت و نگهداری صحیح از این بخش‌ ضروری بوده و در دستور کار قرار خواهد گرفت.


به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، مهدی نوبانی در بازدید از مجموعه تفریحی گردشگری و مجموعه ورزش‌های ساحلی سورو اظهار کرد: زیرساخت‌های متعددی از محل اعتبارات شهرداری در شهر ایجاد شده که نیازمند مدیریت صحیح و اصولی هستند.
وی در این بازدید که با حضور یعقوب دبیری‌نژاد، عضو شورای اسلامی شهر و تعدادی از اهالی ورزش استان برگزار شد، افزود: عدم نگهداری صحیح از امکانات عمومی شهر با نابودی سرمایه‌ها همراه خواهد بود.
شهردار منتخب بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه نگهداری از امکانات بوستان‌ها و پروژه‌های تفریحی و گردشگری امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است، خاطرنشان کرد: در نظرداریم با بررسی‌های کارشناسی، نسبت به تعیین تکلیف بخش‌های غیرفعال و راکد مجموعه گردشگری و تفریحی سورو اقدام کنیم.
نوبانی عنوان کرد: ساخت این مجموعه‌ها هزینه قابل‌توجهی برای شهرداری به دنبال داشته که از دوره‌های قبل دنبال شده و باید به بهترین شکل ممکن در اختیار شهروندان قرار بگیرد.
وی در ادامه این بازدید ضمن تاکید بر نگاه دریا‌محوری و توجه به ظرفیت‌های ساحل در ایجاد فضای مناسب برای شهروندان و گردشگران در ایام پس از کرونا، گفت: هرچند ویژگی و مزیت مهم شهر بندرعباس قرار گرفتن در کنار دریا است، اما متاسفانه تاکنون استفاده مناسب و قابل توجهی از آن نشده و این ویژگی مغفول مانده است.
شهردار منتخب بندرعباس تصریح کرد: در حوزه ورزش‌های آبی و ساحلی و توسعه زیرساخت‌های آن نیز برنامه‌های متعددی مدنظر قرار دارد که بزودی در دستور کار قرار می‌گیرد.
نوبانی همچنین تاکید کرد: مدیریت صحیح در مجموعه زمین‌های والیبال و فوتبال ساحلی سورو نیز یکی دیگر از مواردی است که مورد تاکید و رسیدگی قرار خواهد گرفت، چرا که باید نسبت به جلوگیری از هدررفت هزینه‌های انجام شده رفتار بهتری داشته باشیم.
اضافه می‌شود، شهردار منتخب بندرعباس در این بازدید که با همراهی یعقوب دبیری‌نژاد، عضو شورای اسلامی شهر برگزار شد، از مجموعه زمین‌های ساحلی، پلاژ آقایان و بوستان‌ ساحلی سورو و جهانگردی بازدید کرد.