همزمان با هفته دولت، پست ۶۳کیلوولت شهرک صنعتی گمبرون بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان و نماینده مجلس به بهره برداری رسید و برق پایدار حدود ۲۰ کارخانه مستقر در این شهرک صنعتی تامین شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، پست برق ۲۰/۶۳ کیلوولت با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی گمبرون افتتاح شد.

استاندار هرمزگان در حاشیه این مراسم، اظهار کرد: افتتاح این پست را گام بزرگی در راستای خدمات رسانی به واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی گمبرون ارزیابی کرد.

۱۳۷ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران در شهرک صنعتی گمبرون منعقد و در حال حاضر با سرمایه گذاری بالغ بر ۶ هزار و ۴۳۲ میلیارد ریال برای ۳۰۰ نفر ایجاد اشتغال ایجاد شده است.

مدیرعامل برق منطقه ای هرمزگان در آیین بهره برداری از این طرح، اعتبار پست ۶۳کیلوولت شهرک صنعتی گمبرون را یک هزار و ۲۰۰میلیارد ریال اعلام کرد.

فرشاد آدینه پور افزود: این پست برق با استفاده از بهترین فناوری و تجهیزات ساخته شده که با شرایط اقلیمی منطقه نیز سازگار است.

وی ادامه داد: این پست برق برای تولید ۲۰مگاوات برق طراحی شده که با توجه به مصرف چهار مگاواتی فعلی شهرک صنعتی گمبرون، پاسخگوی نیازهای آتی آن نیز خواهد بود.

آدینه پور عنوان کرد: غیر از طرح یاد شده، سه طرح دیگر برق منطقه ای هرمزگان در هفته دولت به بهره برداری می رسد که مجموع اعتبار هرچهار طرح، حدود ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است.

انتهای پیام