معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت : شرکت سفیران یگانه بازاریابی آسیا درکیش ،بازاریابان ایرانیان زمین (بیز) ، شرکت تجارت الکترونیک راد فرتاک در سطح استان دارای مجوز قانونی بوده و مشغول به فعالیت می باشند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، محمد عباسی گفت: برخی از شعبات شرکت ها در دفاتر غیررسمی خود به صورت غیرقانونی درحال فعالیت بودند که توسط اعضای کمیته متناظر بازاریابی شبکه ای شناسایی و پلمپ شده اند.

عباسی افزود: شهروندان می بایست قبل از همکاری و عضویت در شرکت های بازاریابی شبکه ای از سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان و ادارات صنعت معدن و تجارت در شهرستان ها درخصوص اعتبار شرکت موردنظر استعلام نمایند.

وی بیان داشت : تا کنون ۳۵۹ واحد صنفی اقدام به ثبت نام و دریافت اینماد و ۳۵ واحد صنفی موفق به ثبت نام برای اخذ پروانه کسب مجازی جهت فروش اینترنتی محصولات خود شده اند که با توجه به شیوع بیماری کرونا و استقبال شهروندان از خرید اینترنتی و آنلاین تعداد شرکت های متقاضی دریافت پروانه کسب و کار مجازی روبه افزایش است.

عباسی در پایان اظهار داشت : واحدهای صنفی دارای اینماد که تا کنون اقدام به اخذ پروانه کسب مجازی ننموده اند می توانند از طریق سامانه www.easnaf.ir اقدام به ثبت نام و دریافت پروانه کسب مجازی نمایند.

 انتهای پیام