اجلاس سراسری تجلیل از مدیران ارزش افرین در تحول‌ و‌ توسعه کسب و‌ کار ایران در محل سالن همایش های رایزن با حضور دکتر تابش معاون وزیر صمت و مدیرعامل حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، دکتر عمرانی معاون قضایی دادستان کشور و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار ‌و از عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به عنوان مدیر ارزش افرین در تحول‌و‌توسعه کسب و‌کار ایران تقدیر شد .

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ؛ معروفخانی در حاشیه این مراسم گفت : در فولاد هرمزگان به مقوله ارزش آفرینی در تمام‌حوزه ها توجه ویژه می شود .

وی با اشاره به اهمیت ارزش آفرینی در حوزه کسب و‌ کار گفت : در حوزه منابع انسانی تلاش شده است با تکریم و توجه به نیازهای مختلف کارکنان اعم از نیازهای علمی و‌آموزشی و توسعه فردی در جهت  افزایش بهره‌وری و ایجاد ارزش پرداخته شود .

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به موضوع کیفیت و‌نقش آن در تحول‌ در کسب‌وکار خاطرنشان کرد : ما در فولاد هرمزگان با کیفیت ترین محصول را تولید می‌کنیم و تختال تولید شده در فولاد هرمزگان در کشور و‌حتی خاورمیانه بی نظیر است .

معروفخانی توجه به تفکر سیستمی را از ارکان مهم ارزش آفرینی برشمرد و تاکید کرد : باید تلاش کنیم تفکر سیستمی در شرکت پیاده سازی و تقویت شود .