معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اعلام کرد : از ابتدای شهریور ماه کلیه واحدهای شن و ماسه در سراسر استان ملزم به بارگذاری قیمت مصرف کننده خود در سامانه 124.ir می باشند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، عبدالرضا پیروی منش ضمن اعلام خبر فوق افزود : تاکنون بیش از ۸۰ درصد واحدهای شن و ماسه به تفکیک شهرستان در راستای شفاف سازی قیمتها، نسبت به ثبت قیمت مصرف کننده خود در سامانه ۱۲۴٫ir اقدام نمودند.
پیروی منش ضمن تاکید به رعایت حقوق مصرف کنندگان و برخورد با متخلفان در این زمینه بیان داشت: افزایش قیمت بصورت یکسان و هماهنگ، تحت عناوین از سوی انجمن ها بر خلاف ماده ۸ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و فاقد وجاهت قانونی است.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در نرخ های بازه اعلام شده توسط روسای ادارات شهرستانها ، با سامانه تلفنی ۱۲۴ تماس حاصل نمایند.
وی حداقل قیمت هر تن شن و ماسه را در شهرستان بندرعباس ۶۰۰٫۰۰۰ ریال و حداکثر آن را ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال اعلام کرد و افزود: شهروندان در صورت لزوم می توانند قیمت مصرف کننده واحدهای تولیدی شن و ماسه را از سامانه ۱۲۴ دریافت نمایند.

انتهای پیام