عضو هیات مدیره و مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از افزایش 44.4 درصدی پروازها طی 10 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در این فرودگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، علیرضا دهقانی زاده با بیان این مطلب گفت: طی ۱۰ ماهه امسال سه هزار و ۱۲۲ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی قشم انجام شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته  44.4 رشد داشته است.

دهقانی زاده ادامه داد: از این تعداد پرواز صورت گرفته ۲ هزار و ۹۰۴ پرواز مربوط به سفرهای داخلی و ۲۱۸ مورد پروازهای خارجی به مقصد دوبی انجام شده است.

وی تصریح کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری جمعا ۲۸۰ هزار و ۹۹۹ مسافر از طریق پروازهای داخلی و خارجی در فرودگاه بین المللی قشم جا به جا شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۵۵ درصدی جا بجایی مسافران مواجه هستیم.

به گفته دهقانی زاده؛ از ابتدای امسال ۲۵۹ هزار و ۶۴۹ مسافر توسط پروازهای داخلی و ۲۱ هزار ۳۵۰ مسافر از طریق پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی قشم جابجا شده اند.

وی در پایان گفت: جابجایی مسافران فرودگاه بین المللی قشم ضمن بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا، از قشم به مقصد شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و گرگان و دوبی و بالعکس صورت می گیرد.

انتهای پیام