فرمانده انتظامی استان هرمزگان از فعالیت شبانه روزی و جهادی پلیس گذرنامه و صدور 63 هزار گذر نامه جدید و 5 هزار و 700 برگ گذر مرزی ویژه اربعین حسینی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، سردار غلامرضا جعفری در تشریح این خبر بیان داشت : از ابتدا شروع ثبت نام و اخذ گذر نامه برای همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی با تلاش های همه جانبه و شبانه روزی پلیس گذر نامه استان تاکنون ۶۳ هزار جلد گذرنامه جدید و ۵ هزار و ۷۰۰ برگ گذر مرزی برای شهروندان و مردم ولایی استان صادر شده است.

وی با اشاره به تمدید اعتبار ۲ هزار فقره گذرنامه برای مراجعه کنندگان، افزود: با هدف اطلاع رسانی و آکاهسازی عمومی در خصوص نحوه شرایط و فرآیند صدور و اخذ گذرنامه با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته با دفاتر ائمه‌ جمعه استان با حضور کارشناسان پلیس گذرنامه در حاشیه برگزاری نماز جمعه میز خدمت ارائه و نسبت به پاسخگویی و رفع ابهام شهروندان علاقمند به حضور در همایش عظیم پیاده روی به کربلای معلی اقدام شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: ارائه خدمات پلیس به زائران عتبات و عالیات به صورت دو شیفت صبح و عصر از ساعت ۷ صبح تا ۶ عصر انجام و نسبت به صدور گذرنامه و تمدید اعتبار و تعیین تکلیف وضعیت سفر شهروندان و مردم استان اقدام می گردد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته تدابیر لازم در خصوص تأمین نظم و امنیت انتظامی ، اجتماعی و ترافیکی زائران در طول مسیر تا مرز توسط پلیس اندیشیده شده و نیروهای مجرب و دارای تخصص و تجربه اعزام شده اند.

سردار جعفری تصریح کرد: با هماهنگی و تدابیر صورت گرفته توسط مجموعه فرماندهی انتظامی استان تعداد یک کاروان کربلایی اولی ها نیز به تعداد ۳۵ نفر با یک دستگاه اتوبوس و با حمایت مادی و معنوی پلیس استان برای شرکت در همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی به کربلا اعزام شدند.

انتهای پیام