رییس میز تخصصی عمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس از اخذ مجوزهای لازم برای ورود کشتی های مسافربری ایرانی به عمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ؛ خمیس جابری نخیلو در این رابطه اظهار داشت: این مجوز برای ورود کشتی های ایرانی به چهار بندر گرفته شده که در حال حاضر بندر سلطان قابوس امکانات لازم جهت خدمات دهی به کشتی های ایرانی را داراست.

وی ادامه داد: اخذ مجوز با همکاری مستقیم شرکت السدره العالمیه با مدیریت سالم بن حمید الحکمانی صورت پذیرفته است.

رییس میز عمان افزود: تمام مجوزهای لازم برای ورود کشتی های ایرانی در عمان گرفته شده و به دنبال تعیین بندر مبدا هستیم و همچنین به دنبال یک سری مشوقاتی هستیم که این خط ماندگاری و تداوم خود را حفظ کند و مسوولین و ارگان های ذی ربط باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

جابری در بخش دیگری از سخنان خود از پیگیری و رایزنی میز عمان برای برپایی نمایشگاه صنایع دستی و حمایت از مشاغل خانگی و همچنین برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی در عمان خبر داد و افزود: برای نمایشگاه های مذکور در حال محاسبه هزینه ها و اخذ مجوزهای لازم هستیم و به دلیل محدودیت کرونایی امورات گذرنامه ای به کندی پیش می رود که در این خصوص نیز با همکاری شرکت جعلان العالمیه با مدیریت حسین علی عبدالله الحربی در حال رایزنی هستیم.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا