مدیر کل آموزش و پروش هرمزگان در پایان دومین روز اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در اردوگاه باهنر تهران و همزمان در سراسر استان های کشور برگزار می‌شد بیان داشت : نقشه راه ما منویات مقام معظم رهبری ، ماموریت ۱۲ گانه ریاست‌جمهوری و سياست هاي وزارت آموزش و پرورش خصوصا سند تحول بنیادین است.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، محمد قویدل با اشاره به اهمیت و ضرورت تلاش مجدانه در جهت ارتقا و اعتلای برنامه های دستگاه تعلیم و تربیت ، تلاش در جهت ارتقا مدارس خصوصا مدارس عادی دولتی را مهمترین ماموریت خود و همکارانش در دستگاه تعلیم و تربیت استان عنوان کرد.

وی برنامه آموزش و پرورش هرمزگان را ارتقای مهارت های شغلی و حرفه ای معلمان و تقویت مدیران مدارس برشمرد و اذعان داشت : که در حوزه فرهنگی و تربیتی نیز با تمام جدیت در راستای نهادینه سازی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و مهارت های اعتقادی ،مذهبی، تربیتی تلاش خواهیم نمود و در راستای توسعه مهارت های حرفه ای خصوصا برابر نیازهای شغلی استان اهتمام لازم را به کارخواهیم بست.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان برنامه های اجرایی روز دوم اجلاس را نیز به شرح ذیل تشریح کرد.

در روز دوم اجلاس روسای آموزش و پرورش ضمن بهره گیری از بیانات ارزشمند آیت الله محمد علی جاودان و دکتر صحرایی مقام عالی وزارت دبیرخانه استانی کارگروه‌های ۱۰ گانهدبه ارائه راهکارهای پیشنهادی استان‌ها در خصوص محورهای اصلی اجلاس پرداختند.

در ادامه برابر مباحث مطروحه معاونین وزارت متبوع و برخی از صاحب نظران ازجمله رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور، رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی،دبیر عالی شورای آموزش و پرورش و برخی از معاونان وزارتخانه به ایراد سخن پرداختند.

در آخرین بخش برنامه های روز دوم روسای دانشگاه فرهنگیان و مدیران کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس و کانون پرورش فکری استان ها به ارائه برنامه های خود در جمع روسای آموزش و پرورش پرداخته و حدود انتظارات خود را بیان داشتند.

پایان خبر /