مدیرکل ثبت احوال استان هرمزگان طی نشستی اعلام کرد : در حال حاضر در استان هرمزگان تعداد 201 ایستگاه کاری کارت هوشمند ملی در هرمزگان وجود دارد که همگی فعال هستند و خدمات مبتنی بر کارت هوشمند ملی در آنها به مردم شریف استان ارائه می گردد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ،ابراهیم هویدا در این نشست اظهار داشت : ایستگاه های کارت هوشمند ملی در نقاط مختلف استان پراکنده است تا مردم به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند و بتوانند خدمات خود را با صرف کمترین وقت و هزینه دریافت نمایند.

هویدا در ادامه خاطرنشان کرد : برخی از این ایستگاهها در ادارات تابعه ثبت احوال در سراسر استان و بخشی  دیگر در نمایندگی ها مستقر می باشند و همچنین دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال استان نیز خدمات کارت هوشمند ملی را به مردم شریف استان ارائه می دهند.

وی گفت : کارت هوشمند ملی کلید ورود به دولت و خدمات الکرونیک است و بزودی با کاربردی شدن این کارت ،امکان ارائه خدمات بیشتری از طریق آن میسر خواهد بود و می توان گفت شناسایی و تصدیق هویت افرا و فراهم شدن امضای دیجیتال تنها بخشی از مزایای کارت هوشمند ملی می باشد.

مدیرکل ثبت احوال استان هرمزگان ضمن اشاره به پروژه های سازمان ثبت احوال اظهار داشت : سازمان ثبت احوال با اجرای پروژه هایی چون کارت هوشمند ملی،آرشیو الکترونیکی اسناد هویتی و صدور شناسنامه مکانیزه همگام با فناوری های روز دنیا به سمت نوین سازی و الکترونیکی کردن خدمات خود گام برداشته است.

پایان خبر /