طی حکمی از سوی دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان، مهندس عطاا... معروفخانی به عنوان رئیس شورای امر به معروف و‌نهی از منکر شرکت فولاد هرمزگان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، در بخشی از این حکم خطاب به مدیرعامل فولاد هرمزگان آماده است:امید است ضمن فراهم نمودن زمینه لازم و با به بهره گیری از تمامی ظرفیت های آن شرکت در راستای ترویج و اجرای امر به معروف و نهی از منکر اهتمام شایسته و حمایت های لازم معمول دارید.

این حکم توسط حجت الاسلام کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان در محل دفتر مدیرعامل فولاد هرمزگان به معروفخانی تحویل  شد.

معروفخانی در این دیدار ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه و حجت الاسلام کریمی دبیر ستاد امر به معروف و‌نهی از منکر استان هرمزگان، به رکورد تولید ماهیانه و‌ افزایش صادرات در شش ماه نخست نسبت به سال گذشته اشاره و قطعی برق در تابستان را سبب ضرر و زیان به فولاد هرمزگان و صنایع وابسته دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور رئیس جمهور انقلابی و استاندار در استان و با توجه به روحیه انقلابی و جهادی ایشان این مشکلات بر طرف شود.

در ادامه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان  توجه به رشد تولید در کنار ارتقای معیشت کارکنان را قابل تقدیر دانست.

حجت الاسلام و المسلمین حسن کریمی  عنوان کرد  :  فعالیت های فرهنگی و اجتماعی فولاد هرمزگان در استان بسیار موثر بوده و این جای تقدیر و تشکر دارد.

وی استفاده از ظرفیت خود دستگاه ها برای پیاده سازی و اجرای امر به معروف لازم دانست و اظهار داشت احساس تعهد و مسئولیت پذیری در سازمان ها باید تقویت شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان  بزرگترین فعالیت اجتماعی در دین اسلام را گسترش امر به معروف برشمرد و گفت این موضوع در تمام دستگاه های اجرایی بایستی در دستور کار قرار گیرد.