استاندار هرمزگان ضمن اشاره به تحویل ۱۲۴ واحدمسکونی مددجویان بهزیستی بر ادامه تکمیل و تحویل مسکن مددجویان تأکیدکرد.

 

 

به گزارش صبح دریانیوز، علی محمد قادری معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور ظهر امروز در نخستین لحظات حضور در استان هرمزگان با مهدی دوستی استاندار هرمزگان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار هرمزگان، در دیدار با علی‌ محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، تأکید داشت: پیگیری و انجام امور مربوط به بهزیستی اعتقاد ماست و به پیروی از رییس‌جمهور شهید در این مسیر هیچگونه پروتکل برای خدمت‌ رسانی نداریم.

استاندار هرمزگان با اشاره به مصوبات سفر دوم رییس‌جمهور شهید به استان، گفت: براساس تأکید ایشان، بیشترین منابع مسئولیت‌های اجتماعی استان به بخش بهزیستی با اولویت مسکن، هزینه‌های توانبخشی و اورژانس اجتماعی اختصاص یافته است.

دوستی عضویت بهزیستی بعنوان عضو ثابت شورای مسکن استان را در همین راستا دانست و افزود: خانه دار شدن مددجویان در دو مسیر پیگیری و انجام شده یکی تکمیل و تحویل خانه‌های معطل مانده که ۱۲۴ واحد تقدیم شده و تکمیل بقیه نیز تا پایان سال محقق می‌شود و دیگر مسیر نیز ثبت‌نام مددجویان در طرح نهضت ملی مسکن بوده که با مراجعه خانه به خانه پیگیری شده و بیش از ۴۰۰۰ خانوار هم ثبت نام شدند.

استاندارهرمزگان ضمن اشاره به استفاده از ظرفیت قرارگاه مردم در حوزه درمان‌مددجویان و ارائه بیش از ۲۷۰هزار خدمت درمانی تخصصی بویژه در حوزه دندانپزشکی همچنین درمان رایگان بیش از ۸۰ بیمار در آستانه نابینایی، درخصوص موارد مطرح شده از سوی معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور از جمله تأمین جهیزیه مددجویان درنوبت ازدواج و شهربازی ویژه، اعلام همکاری نمود.

لازم به ذکراست رییس سازمان بهزیستی کشور بعد از دیدار با استاندار هرمزگان بمنظور رسیدگی به مسائل جامعه هدف، راهی شهرستان‌ رودان شد و این برنامه عصر امروز پیش از نماز مغرب و عشاء نیز در مسجدقدس بندرعباس برقرار خواهد بود.

پایان خبر/