شهردار بندرعباس گفت: برای رفع مشكلات و معضلات شهری در هنگام بارندگی اعتبار ويژه ای بايد در بودجه 1401ديده شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، مهدی نوبانی در بیست و سومین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس که با دستور کار ارائه گزارش شهرداری بندرعباس از بارندگی های اخیر در سطح شهر، برگزار شد، بیان کرد: از تمام نیروها و کارکنانی که در بحث بارندگی اخیر پای کار بودند و در صحنه حضور داشتند، تقدیر خواهد شد.

نوبانی اظهار داشت: برای رفع مشکلات و معضلات شهری در هنگام بارندگی اعتبار ویژه ای باید در بودجه ١۴.١دیده شود.

نوبانی گفت: همه دستگاه‌های اجرایی شهر با تمام ادوات و تجهیزات در هنگام بارندگی همراه مجموعه شهرداری بودند.

وی تصریح کرد: همراهی تیم های جهادی با مجموعه شهرداری باعث شد محلات حاشیه نشین خسارت کمتری متحمل شوند.

نوبانی در ادامه اظهار داشت: رفع مشکلات و عیوب محلات، نیازمند یک عزم و اراده جدی است و شهرداری با تمام پتانسیل و ظرفیت در راستای حل مشکلات محلات و نقاط آبگیر تلاش می کند.

وی افزود: برون رفت از بحران نیاز به زمان سنجی، برنامه ریزی و مدیریت همسو  و نیروی انسانی و ماشین آلات دارد که در مجموعه شهرداری در همه حوزه ها سعی کرده ایم توانمند و همراه باشیم.

نوبانی خاطر نشان کرد: ظرفیت ورود و خروج آبهای سطحی  شهر مشخص است و قطعاً در هنگام بحران باید مدیریت به گونه ای باشد که خسارت کمتری به مردم وارد شود و تمام توان مجموعه شهرداری در راستای بسیج همه سازمانها و ارگانها برای کنترل بحران بوده است.

شهردار بندرعباس بیان داشت : پیرامون بافت فرسوده و محلات حاشیه نشین و شهرک پیامبر اعظم باید اقدامی ملی صورت پذیرد و تحولی اساسی و بنیادی در این محلات ایجاد شود که در سفر آتی رییس  جمهور به استان انشالله این مساله مطرح خواهد شد.

انتهای پیام