مراسم جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در سالن اجتماعات دادگستری هرمزگان برگزار و از اقدامات فولاد هرمزگان در این حوزه تقدیر شد .

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، علی صالحی در این مراسم  با اشاره به اینکه دادگستری و دستگاه قضایی  در بحث  حمایت از تولید پیشرو بوده است گفت:  آمادگی خود را در جهت حمایت همه جانبه از شرکتهای تولیدی اعلام می داریم و عقیده داریم مشکلات این بخش باید در سریعترین زمان ممکن حل بشود .

مرادی نژاد ، رئیس ستاد دیه استان با تقدیر و تشکر از مشارکت فولاد هرمزگان در جشن گلریزان  و آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد گفت : فولاد هرمزگان همکاری بسیار خوبی با ستاد دیه استان دارد و از  شرکتهای پیشرو در این حوزه بشمار می روند و مساعدت‌های این شرکت همواره گره گشای مشکلات زندانیان جرائم غیر عمد استان هرمزگان بوده است .

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به ضرورت حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و شرکتهای تولیدی توسط دستگاه‌های قضایی و اجرایی کشور گفت : مشکلات بسیار زیادی در خصوص قطعی  برق و گاز متوجه  فولاد هرمزگان هست و در سال گذشته به دلیل قطعی برق بیش از ۵٠٠میلیارد تومان خسارت به شرکت وارد شده است و بدلیل توقفات کوره ها  شرکت فولاد هرمزگان متحمل خسارت‌های جبران ناپذیری گردیده است  . 

عطااله معروفخانی با تقدیر از حمایت‌های صورت گرفته توسط دادگستری استان هرمزگان از واحد های تولیدی تاکید کرد :ما از ریاست محترم دادگستری استان هرمزگان تقاضا داریم در این بحث ورود کنند و با توجه به شعار سال که توسط  مقام معظم رهبری فرمودند ، این  مانع زدایی ها در حوزه تولید انجام شود و شاهد قطعی برق و گاز در فولاد هرمزگان و دیگر صنایع نباشیم .

  صالحی ضمن تاکید بر حمایت دستگاه قضا از شرکتهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی تصریح کرد : این موضوع به صورت کتبی به دستگاه‌های متولی ابلاغ خواهد شد و به هیچ وجه نباید برق صنایع و شرکتهای تولیدی قطع شود و دستگاه قضایی با متخلفین برخورد خواهد کرد .

  معروفخانی در حاشیه مراسم گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد با اشاره به نقش چشمگیر فولاد هرمزگان در  فعالیتهای اجتماعی استان هرمزگان از جمله همکاری با ستاد دیه استان گفت : شرکت فولاد هرمزگان از سال ١٣٩٢ تا کنون بیش از ١٨ میلیارد ریال به ستاد دیه استان کمک کرده است که با این مبلغ ١١۶ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شده اند .