در پی برگزاری کارگاه برنامه توسعه فردی برای معاونین و مدیران فولاد هرمزگان ، مدیرعامل فولاد هرمزگان در بازدید از این کارگاه گفت : مدیریت توسعه‌یافته‌ و دارای آموزش‌های به‌ روز را باعث تاثیرات مثبت در زمینه دستاوردها و شاخص‌های کلان شرکت دانست.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، عطاا… معروفخانی سرمایه‌گذاری روی سطوح مدیریتی و رهبری شرکت فولاد هرمزگان را یکی از ماموریت‌های این شرکت و بر عهده واحد آموزش و توسعه نیروهای انسانی برشمرد .

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان با اعلام اینکه برنامه توسعه فردی سطوح مدیریتی شرکت فولاد هرمزگان ویژه معاونان و مدیران این شرکت است ، افزود : هدف از این برنامه توسعه مهارت‌های خودآگاهی، خودشناسی ، خودیادگیری و خودتوسعه‌ای مخاطبان است .

امین رنجبرفرد در تشریح بیشتر این موضوع عنوان کرد : در این کارگاه در قالب ماژول‌های متفاوت و متنوع، نسبت به سنتز  مفهومی توسعه فردی، تولید فهم و درک مشترک درباره این پدیده و کارکردها و آثار مثبت آن در حیات شرکت فولاد هرمزگان ،اقداماتی انجام می‌شود.

رنجبرفرد با بیان اینکه کارگاه توسعه فردی بر یادگیری‌ ما درباره روند جهانی مبتنی است ، ادامه داد : به عبارت بهتر بعد از انجام بررسی‌های لازم به این نتیجه رسیده‌ایم که شرکت‌ها به ویژه شرکت‌های بزرگی که روی توسعه رهبری خود سرمایه‌گذاری‌های بیشتری کرده‌اند توسعه اقتصادی پایداری را در محیط پیرامونی خود تجربه می کنند.