رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بارو مسافر شهرداری بندرعباس، از واگذاری بیش از ۳۰۰ حلقه لاستیک به نرخ مصوب دولتی به رانندگان خطوط تاکسی شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز؛ این مقام مسئول اظهار داشت: از اواخر سال ۹۹ تاکنون بیش از ۳۰۰ حلقه لاستیک به نرخ مصوب دولتی به تاکسیرانان واگذار شده است.

وی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با سازمان صنعت،معدن و تجارت(صمت) بیان کرد:بیش از ۱۰۰ حلقه لاستیک پس از نام نویسی به رانندگان تاکسی از سوی سازمان در سال گذشته نیز واگذار شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافر در ادامه افزود: با اشاره به اینکه تاکسی ها در چرخه حمل و نقل عمومی تردد بیشتری در سطح شهر دارند بنا به شرایط لاستیک ها در اختیار تاکسیرانان در خطوط مختلف قرار گرفته است.

به گفته وی، رانندگان تاکسی در خطوط چهارراه نخل ناخدا، باهنر، راه آهن ،۲۰ متری شاهد، رجایی، ششصد دستگاه، بلوار امام حسین، دانشگاه آزاد، پایانه_طالقانی و گردشی، تاکنون در مجموع ۳۹۰ حلقه لاستیک دریافت نموده اند.

حسین اخلاقی در پایان افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و پیگیری های مستمر سازمان از اتحادیه تاکسیرانی کشور، مقرر شده است این فرآیند ادامه داشته باشد تا بتوانیم عرضه لاستیک با نرخ مصوب دولتی را همچنان در چرخه حمل و نقل عمومی داشته باشیم.