فرمانده مرزباني استان هرمزگان از شناسايي خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول 30 کيلومتر در سواحل بندر کلاهي در شهرستان ميناب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، سردار ” حسین دهکی” با اعلام این خبر، گفت: مرزداران پایگاه دریابانی میناب با استفاده از اشراف اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان در سواحل بندرکلاهی این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چندین خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زیرماسه های دریا کردند.

وی افزود: بلافاصله طرح برخورد با متخلفان به مرحله اجراء در آمده و چند اکیپ از گشت های دریایی و خودرویی برای جست و جو و انهدام این خطوط لوله به موقعیت اعزام شده و پس از چند ساعت جستجو در محل با هوشیاری موفق شدند انشعابات لوله ها را که در زیر ماسه های ساحل جاسازی شده بود را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: قاچاقچیان این خطوط لوله ها را در زیرماسه ها و آب دریا جاسازی و از آن طریق سوخت را از ساحل به دریا و به شناورهای متخلف انتقال می دادند.

سردار دهکی خاطرنشان کرد: مرزداران با هوشیاری موفق شدند ۳۰ کیلومتر لوله انتقال سوخت را با بیرون کشیدن از زیر ماسه ها، منهدم کنند.