با مشارکت فولاد هرمزگان و پیگیری امام جمعه بندرعباس و سپاه امام سجاد (ع) کلنگ ساخت مهدیه بزرگ هیئت رزمندگان بندرعباس زده شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، حجت الاسلام دکتر عبادی زاده امام جمعه بندرعباس ساخت این مهدیه بزرگ را جزء آرزوهای مومنان بندرعباس خواند و از پای کار آمدن مدیرعامل فولاد هرمزگان برای آغاز این پروژه تشکر و قدردانی کرد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز ضمن قدردانی از امام جمعه بندرعباس برای پیگیری آغاز ساخت پروژه مهدیه آسایش و آرامش کنونی جامعه را از ایثارگری های رزمندگان اسلام خواند و عنوان کرد :امیدوارم هر چه زودتر هیئت های مذهبی در این محل راه اندازی شده تا یاد سرور آزادگان امام حسین (ع)را زنده نگدارند خدا را شاکریم که امروز شاهد کلنگ زنی هستیم.

گفتنی است، این مهدیه بزرگ حدود ۴۰۰۰ متر مربع وسعت دارد و شامل بخش های خواهران و برادران، سالن آمفی تئاتر و بخش تجاری برای درآمد زایی و گردش مالی آن است.

رونمایی از کتاب « این جزیره با تو نفس می کشد »

رونمایی ازکتاب این جزیره با تو نفس می کشد

با حضور مدیرعامل فولاد هرمزگان از کتاب ((این جزیره با تو نفس می کشد)) نوشته شهید شاخص کارگری استان هرمزگان ، موسی درویشی رونمایی شد. مراسم رو نمایی از این کتاب در حاشیه سومین رویداد تولید محتوای تخصصی دیجیتال بسیج هرمزگان با حضور مسئولان استانی و جمعی از بسیجیان، انجام شد.