فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و کشف 423 کیلو و 100گرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان "میناب" خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان “میناب” با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر را که قصد انتقال یک محموله از دریا به خشکی داشتند شناسایی و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

جعفری افزود: ماموران پس از بررسی دقیق موضوع با هماهنگی مقام قضائی با تشکیل چند اکیپ و با همکاری ماموران انتظامی شهرستان”سیریک” به محل مورد نظر عزیمت و با هدایت ستادی پلیس مبارزه مواد مخدر استان قایق حامل مواد مخدر و خودرو را شناسایی که حین انتقال محموله راننده خودرو به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: در این هنگام یک دستگاه خودرو پژو پارس قصد ممانعت از توقیف خودرو پژو۴۰۵ را داشت که در نهایت پس از تعقیب و گریز سریع و در یک عملیات ضربتی خودرو ها متوقف و ضمن دستگیری ۲ سوداگر مرگ در بازرسی از خودرو ها ۴۲۳ کیلو و ۱۰۰گرم مواد مخدر تریاک کشف شد.

جعفری با اشاره بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس بگذارند.

انتهای پیام