به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، هاجر عبدی افزود: در ایام نوروز امسال ۶۲ اکیپ با ۷۲ خودروی عملیاتی آماده خدمت رسانی به مشترکان استان و انجام درخواست های مرتبط با برق هستند. وی اظهار داشت: امسال نیز مانند سالهای گذشته برنامه ریزی گسترده ای برای تداوم ارائه خدمات به مشترکان در ایان نوروز […]

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، هاجر عبدی افزود: در ایام نوروز امسال ۶۲ اکیپ با ۷۲ خودروی عملیاتی آماده خدمت رسانی به مشترکان استان و انجام درخواست های مرتبط با برق هستند.

وی اظهار داشت: امسال نیز مانند سالهای گذشته برنامه ریزی گسترده ای برای تداوم ارائه خدمات به مشترکان در ایان نوروز شده است. باتوجه به شرایط خاص بیماری و وجود برخی محدودیت های برای سفر، بسیاری از هم استانیها تعطیلات نوروز را در خانه هستند.به همین منظور برای حفظ آسایش مشترکان در بخش برق و جلوگیری از هرگونه ناپایداری، نیروهای اتفاقات و بهره برداری این شرکت تمام توان خود را برای حفظ پایداری برق در سال جدید بکار خواهند گرفت.

عبدی اضافه کرد: در همین راستا و همزمان با خدمت رسانی نیروهای عملیاتی به هم استانیها، به منظور رفاه حال مشترکین، طرح خدمات غیرحضوری به مشترکان و متقاضیان در ایام نوروز ۱۴۰۰ همچنان فعال است و مشترکان می توانند خدمات خود را به سهولت و در کمترین زمان دریافت و درخواستهای خود را پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: به منظور پاسخگویی به انتظارات و درخواستهای مشترکین و حفظ پایداری شبکه توزیع برق  و روشنایی معابر، کارکنان این شرکت در بخش‌ فوریت های برق ،مراکز کنترل و دیسپاچینگ و سامانه فوریتهای برق  به صورت شبانه روزی مشغول به  پایش و کنترل وضعیت شبکه می باشند. عبدی ادامه داد: به منظور رفاه حال مردم در ایام تعطیلات برنامه های تعمیرات منجر به خاموشی و خاموشی های با برنامه لغو شده است.

عبدی در ادامه با اشاره به گرم شدن هوا و استفاده مشترکان از وسایل سرمایشی گفت: مشترکان همانند سالهای گذشته در فصل گرما، مدیریت مصرف برق را در اولویت برنامه های خود قرار دهند. اگرچه با برنامه ریزی های صورت گرفته و نوسازی شبکه توزیع برق در زمستان، پایداری شبکه افزایش یافته، اما مشترکین برای کاهش هزینه های برق مصرفی نیاز است در استفاده از لوازم برقی پرمصرف حداکثر دقت را داشته باشند.