طی انعقاد تفاهم نامه ای با حضور رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش ، مهدی دوستی استاندار هرمزگان ، صادق ستاری فر معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ، محمد قویدل مدیرکل اموزش و پرورش هرمزگان و مهدی فولادی معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش هرمزگان ، دهکده ورزشی دانش آموزی شهید سردار سلیمانی مجهز به استخر شنا ، سالن ورزشی چند منظوره ۱۸۰۰ متری ، خوابگاه با ظرفیت ۶۰۰ نفری ، چمن طبیعی ، پیست دوومیدانی و .. در بندرعباس ایجاد و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش صبح دریانیوز ، مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در این نشست بیان کرد : تنوع بخشی به محیط یادگیری در فرآیند تعلیم و تربیت رسمی یکی از اهداف عملیاتی سند تحول بنیادین است و فضاهای آموزشی ورزشی به عنوان یکی از محیط های تربیتی، نقش موثری در ارتقای سلامت جسمی، روحی، نشاط و سرزندگی دانش آموزان ایفا می نماید. بنابراین موضوع فعالیت های تربیت بدنی و ارتقای سلامت دانش آموزان از طریق کمک به تأمین ، بهسازی ، بهینه سازی ، تجهیز فضاهای ورزشی مهم و ضروری می باشد.

گفتنی است ، با انعقاد این تفاهم نامه مقرر شد وزارت آموزش و پرورش و استانداری هرمزگان در ساخت این پروژه عظیم با یکدیگر مشارکت داشته باشند.

پایان خبر /