معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان بر لزوم رصد و مراقبت مستمر بازار لاستیک خودرو و برخورد قاطع با متخلفان در زنجیره تامین و توزیع کالای مزبور تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز،عبدالرضا پیروی منش اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن لاستیک خودرو در زمره کالاهای نظارتی اولویت دار و تاثیر آن بر خدمات حمل و نقل بازرسان این سازمان با هرگونه تخلفی برخورد قانونی می کنند

پیروی منش عنوان کرد: بازرسان این سازمان در بهمن ماه سالجاری ۱۹۶ مورد بازرسی از واحدهای توزیع لاستیک در استان به عمل آوردندکه در این راستا ۸ پرونده تخلف تشکیل گردید.

وی افزود: پرونده های تشکیل شده دارای ۱۴ بند تخلف به ارزش ریالی بیش از ۱۸ میلیارد ریال می باشد که جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است.

پیروی منش در پایان یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم‌فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت، مراتب تخلف واحدهای مختلف صنفی را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صمت مراجعه نموده و موارد را گزارش نمایند.

انتهای پیام