رئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور دستور قضایی برای برگزاری مزایده فروش صدها وسیله نقلیه رسوبی و در معرض تخریب موجود در پارکینگ های این استان خبر داد.

‌به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز  ، رئیس کل دادگستری هرمزگان اعلام کرد: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر لزوم توجه ویژه به صیانت از بیت المال، دستور قضایی برای برگزاری مزایده جهت تعیین تکلیف صدها وسیله نقلیه توقیفی رسوبی در پارکینگ های استان که متأسفانه با توجه به شرایط جوی در معرض تخریب و تضییع قرار گرفته اند، صادر شده است.

 علی صالحی اظهار داشت: این مزایده تحت نظارت دستگاه قضایی انجام می شود و تمامی مراحل آن طبق قانون و بر اساس نظر کارشناس خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در این مزایده ۵۴۰ دستگاه خودرو، ۲ فروند قایق و ۱۵ دستگاه موتور سیکلت توقیفی فروخته می شوند، تصریح کرد: دریافت جزئیات این مزایده برای متقاضیان از طریق مشاهده متن فراخوان امکان پذیر است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از تخریب و تضییع اموال توقیفی موجود در پارکینگ های استان تأکید کرد: دستگاه قضایی از هیچ کوششی برای حفاظت از اموال عمومی، فروگذار نخواهد کرد.