مدیر ارتباطات و امور شهرداری بندرعباس از برگزاری دوره آموزش عکاسی ویژه کارکنان روابط عمومی‌های این شهرداری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوزهرمزگان ، مریم پاسالار در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: افزایش دانش و تخصص در حوزه روابط عمومی‌های شهرداری یکی از برنامه‌های جدی این مدیریت است.

وی از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری ویژه کارکنان این بخش خبر داد و افزود: نمایندگان سازمان‌ها، مناطق و معاونت‌های شهرداری بندرعباس که مشغول فعالیت در حوزه‌های مختلف روابط عمومی هستند، به فراخور نیاز در دوره‌های مربوطه شامل خبرنگاری، عکاسی، تصویربرداری، تدوین و غیره شرکت می‌کنند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس عنوان کرد: در همین راستا، از صبح امروز دوشنبه، دوره آموزش عکاسی آغاز شده که در دو بخش تئوری و عملی ادامه می‌یابد.

پاسالار از شرکت حدود ۴۰ هنرآموز در این دوره آموزشی خبر داد و گفت: طی ماههای آتی، دوره های پیشرفته این بخش نیز برگزار می‌شود.

وی همچنین بیان کرد: افزایش توانمندی نیروهای جوان حوزه مدیریت ارتباطات یا همان روابط عمومی، با مداومت در ارائه آموزش‌های کاربردی و پشتیبانی همه‌جانبه توسط این مدیریت، دنبال می‌شود.

این مسئول همچنین اضافه کرد: در دوره آموزش عکاسی، تمامی سرفصل‌های لازم به منظور آشنایی هرچه بیشتر هنرآموزان توسط امیرحسین خورگویی، یکی از مدرسین داخلی مجموعه ارایه می‌شود.