فاز دوم کمپ پارک جزایر ناز با سرمایه‌گذاری 200 میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم به وسعت 3.5 هکتار باهدف توسعه فضاهای رفاهی و گردشگری به دست حسن روحانی افتتاح شد.

به گزارش  پایگاه خبری صبح دریا نیوز ،  با افتتاح این پروژه، ظرفیت‌های طبیعت‌گردی و دریایی جزیره ارتقا یافته و با کمک به جذب بیشتر گردشگر و اشتغال‌زایی حاصل از آن، دستیابی به هدف توسعه متوازن در منطقه تسهیل می‌شود.

فاز دوم کمپ پارک جزایر ناز در مساحتی به وسعت ۳٫۵ هکتار، شامل عملیات محوطه‌سازی و تأمین روشنایی و نصب برج نوری بوده است و با ایجاد اشتغال برای ۵۰ نیرو به‌صورت مستقیم و ۱۵۰ نیرو به‌صورت غیرمستقیم، نقشی جهت کمک به درآمدزایی جامعه محلی بر عهده دارد.

این سایت برای ارائه خدمات رفاهی، تفریحی و ورزشی بهتر به گردشگران به شیوه‌ای خاص و کاربردی طراحی‌شده است.

جزایر ناز یکی از جاذبه‌های گردشگری جزیره قشم است که با ویژگی خاص خود در زمان  جزر و مد(پس‌روی و پیش روی)، مناظر بکر طبیعی و ظرفیت ورزش‌های هوایی و دریایی نقطه‌ای منحصربه‌فرد برای استفاده گردشگران به‌حساب می‌آید.

گفتنی است امروز دوشنبه ۳۱ خردادماه ۱۴۰۰ در آیین ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری تعداد ۱۰۵ پروژه بااعتبار ارزی ۶۶۷ میلیون دلار و ۲۷۶ میلیون یورو و ریالی ۶۱ هزار و ۱۵۰ هزارمیلیاردی در سه بخش افتتاح، کلنگ زنی و معرفی طرح‌های در حال اجرا در منطقه آزاد قشم معرفی و به بهره‌برداری رسید.

یادآور می‌شود، منطقه آزاد قشم پیش‌ازاین در چهار مرحله از افتتاح‌های ریاست جمهوری در دولت تدبیر و امید با ۶۳ پروژه به اعتبار ریالی ۶۴ هزار و ۶۷۰ میلیاردی و ارزی ۳۴۰ میلیون یورو و ۲۸۱ میلیون دلاری در دو بخش دولتی و خصوصی حضورداشته است.