منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در راستای برجسته‌سازی این منطقه‌ی عظیم اقتصادی در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، «حسن خلج طهرانی» ضمن اعلام حضور منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، بیان داشت: در راستای جذب سرمایه‌گذار و معرفی فرصت‌های ویژه‌ی سرمایه‌گذاری در این نمایشگاه حضور یافتیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس تصریح کرد: این رویداد با هدف ایجاد رابطه تکمیلی بین صنایع، مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی برگزار شده است و امیدواریم با تقویت این تعاملات زمینه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد رونق اقتصادی بیشتر در کشور فراهم شود.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه از سوم لغایت پنجم آبان ماه در جزیره کیش با حضور و مشارکت تمامی مناطق آزاد و ویژه و با مشارکت حوزه تأمین مالی و بازار سرمایه برگزار می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم این نمایشگاه بتواند ما را در عملی کردن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» یاری کند.