استاندار هرمزگان با صدور حکمی، زهرا حمزه ای را به سمت سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری هرمزگان، منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز،  مهدى دوستی در این حکم خطاب به زهرا حمزه ای، آورده است:

با استعانت از ایزد منان، نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری، منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمى خامنه ای (مدظله العالی) ضمن برنامه ریزی مطلوب و بهره گیری مناسب از امکانات، استعدادها و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست ها و برنامه های دولت مردمی ایران قوی، در چارچوب وظایف قانونی، موفق و موید باشید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌ها، با بهره گیری از نیروهای مجرب و توانا، در انجام وظایف محوله، اقدام نمایید. توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

شایان ذکر است، زهرا حمزه ای پیش از این معاون دفتر برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری بود و حدود ۱۲ سال سابقه کار در استانداری هرمزگان را داراست.

انتهای پیام