رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس، گفت: طرح تفصیلی شهر بندرعباس بعد از گذشت مدت زیادی در کمیسیون ماده 5 استانداری هرمزگان مصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، اسلام باوقار در نطق پیش از دستور دویست و بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با تقدیر وتشکر از زحمات مجموعه استانداری، شهرداری، شورای شهر و مسکن وشهرسازی در به نتیجه رسیدن طرح تفصیلی شهر بندرعباس بیان داشت: طرح تفصیلی شهر بندرعباس بعد از گذشت ۳۰ سال در این دوره از شورای شهر به سرانجام رسید، که تصویب این طرح به قانونمند کردن ساخت و سازها و حل مشکلات و ارائه خدمات بهینه و مطلوب تر به شهروندان می باشد.
وی تصریح کرد: در سالیان اخیر، بالاخص در یکسال گذشته جلسات متعددی با حضور استاندار هرمزگان، معاونین وی، شهرداری بندرعباس، شورای شهر و مسکن و شهرسازی برگزار شد که اتفاق خوبی برای شهر بندرعباس رقم می خورد و این طرح نوید بخش و چشم انداز خوبی برای آینده شهر بندرعباس می باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: ساماندهی و بهسازی بافت فرسوده و قدیم با همراهی و مشارکت مردم یکی از ارکان طرح تفصیلی می باشد و بعد از ابلاغ این طرح امیداریم در سال ۱۴۰۰ بسیاری از مشکلات ناشی از ساخت و سازها و همچنین مشکلات مردم در بافتهای فرسوده نیز کاهش یابد.