جلسه افتتاحیه ارزیابی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه با حضور عطاا... معروفخانی مدیرعامل، محسن تابش عضو هیئت مدیره، معاونان و مدیران شرکت فولاد هرمزگان و ارزیابان گروه فولاد مبارکه در سالن کنفرانس فولاد هرمزگان در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز  ، در جلسه  ارزیابی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه به منظور ارزیابی اهداف استراتژیک و ارزیابی سیاست‌های ابلاغی برگزار شد، ارزیابان ضمن ابراز رضایت از نتایج ارزیابی سال‌های گذشته و سرآمد خواندن فولاد هرمزگان در همه زمینه‌ها میان شرکت‌های گروه فولاد مبارکه، انتظارات خود را از معاونت‌ها، مدیران و سرپرست‌های واحدهای فولاد هرمزگان برای همکاری هر چه بیشتر بیان کردند.

 سرارزیاب گروه فولاد مبارکه اظهار داشت : فولاد هرمزگان همواره جزء شرکت‌های پیشرو در گروه فولاد مبارکه بوده است و در این ارزیابی نیز این موضوع به وضوح مشاهده شد. 

مجید مونسان، افزود : فولاد هرمزگان به ویژه  در اجرای طرح‌های توسعه‌ای، مصمم بوده و سال گذشته نسبت به عملیاتی کردن طرح‌های بزرگی اقدام کرده است .

مدیرعامل فولاد هرمزگان نیز در این نشست تاکید کرد: فولاد هرمزگان سال گذشته در سایر حوزه‌ها  عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشت و رکوردهای خوبی را ثبت کرد.

عطا ا… معروفخانی ، خاطر نشان کرد : پرچم فولاد هرمزگان در بین شرکت‌های گروه فولاد مبارکه بالا بوده و شرکت ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های گروه فولاد مبارکه در بین فولادسازان خوش درخشیده است.

انتهای پیام