هرمزگان تیم هرمزگان در مسابقات فوتسال دانش آموزی کشور به میزبانی بندرعباس، به قهرمانی دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، مسابقات قهرمانی فوتسال پسران متوسطه دوم کشور یادواره شهدای مدارس زینیه و ثارا… میانه و ۱۷۶ شهید دانش آموز استان هرمزگان با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.

دیدار دو تیم تیم فوتسال پسران استان هرمزگان و استان اصفهان در فینال این مسابقات به مصاف همدیگر رفتند که در یک بازی پرهیجان و جذاب در وقت قانونی به تساوی ۳ بر ۳ رضایت دادند. در ضیافت ضربات پنالتی این هرمزگان بود که با حمایت تماشاگران پرشور خود توانست با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری دست پیدا کند و بر بام نخست فوتسال پسران کشور بایستد.

تیم فوتسال بوشهر و خراسان رضوی نیز به صورت مشترک در جایگاه سوم مسابقات ایستادند و جام اخلاق مسابقات نیز به تیم خوب خراسان جنوبی رسید. حمیدرضا رحیمی بازیکن شماره ۸ هرمزگان به عنوان فنی ترین بازیکن مسابقات معرفی شد و محمدرضا نوروزی دروازبان خوب استان نیز توانست با عملکرد درخشان خود در درون دروازه هرمزگان، صاحب عنوان بهترین سنگربان این مسابقات را به خود اختصاص دهد.

محمد باقر زاده شماره ۷ هرمزگان نیز با زدن ۵ گل در این مسابقات توانست به عنوان آقای گل سی و نهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی مدارس کشور دست پیدا کند.

انتهای خبر