سازمان صمت هرمزگان حائز رتبه برتر ارزیابی عملکرد در شاخص های عمومی و اختصاصی گروه تولیدی و خدماتی در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت، با حضور استاندار هرمزگان و سایر مقامات استانی عصر امروز برگزار شد.

گفتنی است ، در این مراسم نتایج ارزیابی همه دستگاههای اجرایی اعلام شد و سازمان صمت هرمزگان در بین دستگاه های اجرایی، موفق به کسب رتبه برتر در گروه تولیدی و خدماتی در این جشنواره شد.

در حاشیه این مراسم، رئیس سازمان صمت هرمزگان ضمن تبریک کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی گروه تولیدی و خدماتی به کارکنان و علی الخصوص خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت استان گفت: جای قدردانی است که کارکنان و مدیران متعهد مجموعه های صنعتی، معدنی و تجاری با تلاش و عزمی راسخ در راستای پیشبرد اهداف استان از ابتدای استقرار دولت مردمی، اقدامات موثری داشته اند که نتیجه آن کسب این رتبه در جشنواره شهید رجایی است.

خلیل قاسمی افزود: مجموعه بزرگ صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و برنامه های راهبری، پروژه های کلان و خاص در استان هرمزگان، در آینده ای نه چندان دور، بصورت ویژه در کشور جلوه می نماید.

قاسمی با بیان اینکه ارزیابی های صورت گرفته، نشان می دهد که وظایف اداری دستگاه به نحو مطلوبی در سازمان صمت هرمزگان در حال اجراست، بیان داشت: موفقیت کسب شده حاصل تلاش و دست رنج همکاران و خانواده عظیم صنعت، معدن و تجارت استان است که این موفقیت بزرگ را به آنان تبریک عرض می کنم.

همچنین،  در این مراسم از برگزیدگان دستگاه های اجرایی با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره، تجلیل شد.

پایان خبر /