کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس گفت: زیرساخت های فرهنگی که باید در یک کلان شهر وجود داشته باشد متاسفانه در بندرعباس نیست.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ؛ حسام الدین انصاری کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در تشریح برنامه های خود عنوان داشت: زیرساخت های فرهنگی که باید در یک کلان شهر وجود داشته باشد متاسفانه در بندرعباس نیست.
انصاری اذعان داشت: با این دیدگاه وارد عرصه شدم که تا زمانی که تفکر و نگاه راه تغییر ندهیم هیچ تغییری اتفاق نخواهد افتاد و اقداماتی که انجام می شود تنها ظاهر شیکی خواهند داشت.
وی تصریح کرد: یک چشم انداز و سند جامع در زمینه فرهنگ و هنر وجود ندارد، این مسئله در همه حوزه ها وجود دارد، بطور کلی یک سند جامع برای توسعه بندرعباس وجود ندارد.
کاندید ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: اولویت اولم بعد از راه یابی به شورای شهر برنامه ای را ترتیب داده ام که اگر رای بیاورم از هفته دیگر شاهد تغییرات در سیستم خواهید بود، در حوزه های مختلف چشم انداز مشخص شده است، برای تحقق این امر مشاورانی را در نظر گرفته ام.
وی گفت: یکی از مهمترین اقدامات کشورها و شهرهای بزرگ جهان با برگزار فیستیوال های هنری و فرهنگی خود را مطرح کرده اند اما در بندرعباس این اتفاق نیفتاد و چراغ فستیوال هایی هم که برگزار می شد رو به خاموشی رفت.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا