فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری مأموران انتظامی "میناب" اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و 405 کیلو تریاک از آنها کشف شد.

 به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز،سردار غلامرضا جعفری گفت: مأموران انتظامی شهرستان “میناب” در راستای ارتقاء امنیت عمومی و اجتماعی مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری های شبانه روزی، اعضای یک باند قاچاق موادمخدر را در این شهرستان شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

جعفری افزود: مأموران با شناسایی و رصد کامیون حامل مواد مخدر، ضمن هماهنگی قضائی با تشکیل اکیپی به محور مورد نظر اعزام و با تعقیب و مراقبت آن را در ایست و بازرسی شهید میرزایی متوقف کردند.

وی بیان داشت: مأموران در بازرسی از کامیون مورد نظر۴۰۵کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در زیر بار خیار جاساز کرده بودندکشف و ضبط و در این رابطه یک قاچاقچی موَاد مخدر را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، بیان داشت: تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس و مشارکت مردم در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان در امان نبوده و بدون اغماض و با قاطعیت تمام با آنها برخورد می شود.

انتهای پیام