ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان طی مراسمی پنج هزار بسته گوشت گرم را بین نیازمندان مناطق زلزله زده بخش فین شهرستان بندرعباس توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز درهرمزگان، حجت الاسلام احمد پهبوانی در این آیین گفت: ۷ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم گوشت گرم در قالب پنج هزار بسته بین نیازمندان مناطق زلزله زده بخش فین توزیع شد.

پهبوانی، ارزش هر بسته گوشت گرم توزیع شده را ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال اعلام کرد و افزود: موسسه حضرت خدیجه سلام الله علیها و برنامه تلویزیونی سمت خدا در تامین بسته‌های گوشت قرمز با ستاد هماهنگی کانون فرهنگی مساجد استان هرمزگان مشارکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: زلزله موجب بروز مشکلاتی در حوزه های مختلف ازجمله تهیه اقلام خوراکی برای ساکنان مناطق زلزله زده شد که ستاد هماهنگی کانون های مساجد برای رفع بخشی از این مشکل وارد صحنه شد و پس از شناسایی نیازمندان و تهیه بسته های گوشت اقدام به توزیع آن کرد.

پهلوانی در ادامه با اشاره به اینکه از زمان شیوع کروناویروس کار تهیه و توزیع گوشت گرم بین نیازمندان در دستور کار این ستاد قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون حدود ۱۰ مرحله توزیع گوشت گرم بین نیازمندان استان هرمزگان انجام شده است.

وی افزود:  هدف اصلی این اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه این است که در شرایط بد اقتصادی که بسیاری از مردم توان تامین گوشت ندارند از طرق مختلف در راستای این مهم اقدام کنیم و آن ها هم از این امکان برخوردار شوند.

انتهای پیام