معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار هرمزگان به همراه امین قصمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از مناطق زلزله‌زده فین بازدید و روند آبرسانی به رضوان از خط انتقال آب شیرین کن یک میلیون متر مکعبی بندرعباس را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز در هرمزگان، امین قصمی  در این بازدید با اشاره به تمهیدات آبفا برای پایداری آب این مناطق از زمان وقوع زلزله افزود: خوشبختانه با ورود به موقع اکیپ اتفاقات و همچنین آبرسانی سیار، شاهد کمترین مشکل در حوزه آبرسانی در این مناطق بودیم.

قصمی اضافه کرد، علیرغم آسیب به برخی تاسیسات، به دلیل تمهیدات لازم در زمان بحران، کمترین مشکل در تامین آب زلزله زدگان بوجود آمد.

مدیرعامل آبفا گفت: با توجه به شرایط پیش آمده، اگرچه توزیع آب این مناطق طبق روال گذشته در جریان بود، آبفا تامین آب های بسته بندی و آبرسانی سیار را در دستور کار قرار داد تا مردم کمترین دغدغه در تامین آب داشته باشند.

قصمی همچنین در بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه آبرسانی به رضوان از خط انتقال آبشیرینکن یک میلیون متر مکعبی گفت:  فاز اول این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در حال اجراست که با اتمام این پروژه، آب رضوان از محل آبشیرینکن یک میلیون متر مکعبی بندرعباس تامین خواهد شد.

به گفته وی، هم اکنون اجرای ۷ کیلومتر خط انتقال در دستور کار بوده که با تکمیل آن، شش هزار نفر از جمعیت رضوان از آب تولیدی آبشیرینکن یک میلیون مترمکعبی بهره مند خواهند شد. در ادامه از مخزن اب شهر فین بازدید و بر  ضرورت تکمیل این پروژه تاکید شد.

انتهای پیام