همزمان با سفر رئیس جمهور به هرمزگان تعدادی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار می کنند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز ، همزمان با سفر رئیس جمهور به هرمزگان «میز ارتباطات مردمی» در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان در این رابطه گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به هرمزگان تعدادی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار می کنند.

هادی ابراهیمی ادامه داد: مردم شریف استان می توانند روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۲ و ۲۳ دی ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر به صورت حضوری و چهره به چهره با رعایت پروتکل های بهداشتی به آدرس میدان فرودگاه، خیابان تعاون، جنب اداره کل هواشناسی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرعباس مراجعه نمایند.

ابراهیمی افزود: جامعه کار و تولید استان می توانند مشکلات خود در زمینه اشتغال، تعاون، روابط کار و … را با نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان هرمزگان و همچنین معاونین وی در میان بگذارند.

 گفتنی است محمود کریمی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع (نماینده تام الاختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان هرمزگان)، مهدی مسکنی معاون امور تعاونی ها، علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار ‌و طالبی دارستانی، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات (نماینده ویژه وزیر) وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر حضور دارند.

انتهای پیام