همزمان با هفته گرامیداشت دولت، در آیینی با حضور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، استاندار هرمزگان، فرماندار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرداری، بلوار پردیس و تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز ، عبدالحسین ارجمند سرپرست شهرداری بندرعباس در این مراسم اظهار کرد: این پروژه در سه بخش شامل بلوار پردیس، تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند و بازگشایی معبر مربوطه انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه برای احداث بلوار پردیس از سال‌های گذشته تعداد ۱۹ ملک با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال تملک شده است، افزود: این بلوار در محور شرق به غرب و بلعکس، به طول ۱۵۳۸ متر احداث شده است.
سرپرست شهرداری بندرعباس همچنین با اشاره به احداث تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند، ادامه داد: احداث این روگذر به طول ۲۸۷ و عرض ۱۶٫۵ متر با هفت دهانه احداث شده است.
ارجمند با بیان اینکه کارایی بلوار پردیس از نظر پدافند غیرعامل و حل مشکل ترافیکی قابل توجه است، خاطرنشان کرد: ۷۸۰ تن میلگرد و ۷۹۰۰ متر مکعب بتن‌ریزی در انجام این تقاطع غیرهم‌سطح صورت گرفته است.
وی همچنین عنوان کرد: این پروژه از فرودگاه تا بلوار شهدا ادامه پیدا می‌کند و نهایتا به موازات بلوار امام(ره)، به عنوان یک مسیر جدید از حیث کاهش ترافیک در مسیرهای موازی، تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.
سرپرست شهرداری بندرعباس با اشاره به اعتبار صرف شده برای این پروژه، عنوان کرد: مجموع این پروژه شامل تملک و بازگشایی معبر، زیرسازی، آسفالت و جدول‌گذاری بلوار پردیس و همچنین احداث تقاطع غیر‌هم‌سطح بالغ بر ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار به خود اختصاص داده است.