رییس اداره گاز شهرستان بستک ضمن اعلام رایگان بودن حق انشعاب مدارس دولتی، تقاضای نگاه ویژه رییس اداره آموزش پرورش به گازدار نمودن مدارس و استفاده از این انرژی پاک با توجه به بازگشایی مدارس و شروع فصل سرما شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز در هرمزگان، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان بستک با حضور در ناحیه گاز شهرستان، ضمن تقدیر از نگاه مثبت رییس اداره گاز به امر آموزش و پرورش، در این دیدار مشکلات مدارس و آموزشگاه ها را بیان و خواستار همکاری اداره گاز در حل مشکلات حوزه تامین سوخت سیستم گرمایشی آنها شد.

رییس اداره گاز شهرستان بستک ضمن اعلام رایگان بودن حق انشعاب مدارس دولتی، تقاضای نگاه ویژه رییس اداره آموزش و پرورش به گازدار نمودن مدارس و استفاده از این انرژی پاک با توجه به بازگشایی مدارس و شروع فصل سرما شد.

عبدالرحمن خفته دل افزود: به همین منظور این اداره متعهد به گازرسانی و نصب انشعاب و علمک تمامی مدارس در سطح شهر بستک و همچنین  روستاهای گازدار و روستاهایی که پیمانکار این اداره در آنها مشغول به اجرای پروژه می باشد گردید.

در ادامه رییس اداره گاز خواستار استفاده از ظرفیت مدارس و فرهنگیان و دانش آموزان به منظور افزایش اشتراک پذیری گاز در سطح شهرستان بستک و استفاده از فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز با اجرای طرح همیار گاز در مدارس گردید.

از همه شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت بروز هرگونه مشکل درخصوص گازرسانی با شماره امداد گاز ۱۹۴ که به صورت شبانه روزی پاسخگوی کلیه مشترکین است تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام