فرمانده انتظامي هرمزگان از دستگيري دو سارق بعنف طلا و جواهرات توسط مأموران پلیس آگاهی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوزدرهرمزگان، سردار “غلامرضا جعفری” اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت بعنف طلا و جواهرات در سطح شهر بندرعباس ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

جعفری ادامه داد: در بررسی جزئیات پرونده مشخص شد که سارقان با پوشاندن چهره و به ضرب چاقو و با ایجاد رعب و وحشت اقدام به سرقت طلا و جواهرات درکوتاهترین زمان کرده و متواری شده اند.

وی افزود: در همین رابطه مأموران پلیس آگاهی با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه دو نفر از سارقان شدند و پس از کسب اجازه از مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

جعفری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های تخصصی مأموران انتظامی چاره ای جز بیان حقیقت نداشته و به سرقت بعنف طلا و جواهرات اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری همدستان این پرونده و سایر متهمان احتمالی همچنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام