اعضای هیئت مدیره و هیئت موسس انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان با دکتر سید علی اصغر علامه مدیرعامل و جمعی از مدیران منطقه ویژه انرژی بر پارسیان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، در این دیدار دکتر سید علی  اصغر علامه مدیرعامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان با ابراز خرسندی از برگزاری نشست گفت : خودم را از خانواده رسانه میدانم و نزدیک چهارده سال است در این عرصه فعالیت دارم . لذا از مجموعه رسانه جدا نیستم . وآمادگی کامل برای تقویت تعامل با رسانه ها را داریم .

مدیرعامل منطقه ویژه انرژی بر پارسیان افزود : خبرنگاران مظلوم ترین قشر در بین اقشار جامعه هستند و کسانی که در این حوزه فعالیت دارند ،عاشقانه ، مخلصانه این راه را ادامه می دهند .  

لذا انتظار ما از رسانه ها  و اهالی رسانه که همواره وجدان سرلوحه کارشان بود ه و هست اینست که  نسبت به معرفی ظرفیت های این منطقه و کارهایی که در حال انجام است همراهی و تعامل لازم را داشته باشند .  اعتقاد دارم اگر قدر منطقه  ویژه در هرمزگان دانسته شد در کشور موفق خواهیم شد . هرمزگان به واقع ایران کوچک است .

دکتر علامه با اشاره به وضعیت اشتغال در منطقه تصریح کرد : حدود نود درصد از کارکنان منطقه بومی هرمزگان هستند .و قطعا با توسعه سرمایه گذاریها می توان به اقتصاد و اشتغال استان کمک کرد . و در این راه از مشاوره های اهل فن استفاده کرده و خواهم کرد . در این شصت روزه تمام تلاش براین بوده که توان خود را برای توسعه  سرمایه گذاری و بهبود شرایط بکار گیریم . 

وی تصریح کرد: استان هرمزگان توانست بودجه ای را برای این کار به خود اختصاص دهد و با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم بتوانیم با کار شبانه روزی در ۶ماه آینده این استخر را افتتاح کنیم.

ابراهیمی با اشاره به ضرورت توسعه رشته های ورزشی کارگران خاطر نشان کرد: همچنین توسعه ورزش های ساحلی از دیگر برنامه هایی است که در استان دنبال می شود و قصد داریم در شهرستان خمیر یک مجتمع ورزش های آبی و ساحلی برای کارگران فراهم کنیم.

فرشید اوسپید رییس هیات ورزش کارگران استان استان نیز در این مراسم اظهار داشت: با حمایت های ویژه مدیر کل توانستیم دفتری در شأن هیات ورزشی کارگران در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی داشته باشیم و نسبت به افتتاح حساب بانکی برای هیات اقدام تا بتوانیم منابعی را از گروه ها و ارگان های مختلف جذب کنیم.

وی اضافه کرد: در این زمینه توانستیم رشته های زیر مجموعه ورزش کارگری را در استان هرمزگان گسترش دهیم .

اوسپیدی خاطر نشان کرد: استان هرمزگان پتانسیل بسیار ویژه ای در عرصه کارگری در شرکت ها،کارخانجات و ارگان های مختلف دارد که با همت روسای انجمن ها و برنامه های پیش رو می توانیم بطور ویژه به جامعه کارگری خدمت کنیم و با همکاری و همدلی می توانیم در آینده جایگاه ویژه ای برای ورزش کارگری رقم بزنیم.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا