شهردار بندرعباس گفت: نمایشگاه عرضه محصولات مشاغل خانگی در بندرعباس با هدف رونق کسب و کار تولید کنندگان صنایع دستی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز، مهدی نوبانی با تاکید بر گسترش صنایع دستی شهر خلاق بندرعباس، بیان کرد: شهر بندرعباس به عنوان شهر خلاق در کنار ۲۹۵ شهر جهان در حوزه صنایع دستی، هنرهای سنتی و بومی معرفی شده است.

نوبانی گفت: شهرداری بندرعباس در راستای معرفی شهر بندرعباس در حوزه صنایع دستی این نمایشگاه را از سوم لغایت هفتم بهمن ماه برگزار می کند و شبکه کارآفرینی استان هرمزگان نیز در این رویداد کنار شهرداری است.

وی تصریح کرد: غرفه های فروش تولید صنایع دستی و مشاغل خانگی منجر به رونق کسب و کار این کارآفرینان می شود و همچنین صنایع دستی و هنرهای محلی و بومی بندرعباس بیش از پیش معرفی و همه با هنرهای مردم بندرعباس آشنا می شوند.

نوبانی گفت: برگزاری این گونه نمایشگاه ها در جذب گردشگر داخلی و خارجی مؤثر است و گردشگران سفیری برای تبلیغات شهر خلاق بندرعباس می شوند.

وی افزود: نمایشگاه عرضه محصولات مشاغل خانگی در فضای باز بوستان دولت محیط موسوم به زیر پرچم از سوم لغایت هفتم بهمن ماه سالجاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برگزار می‌شود.

نوبانی بیان کرد: از آنجایی که سلامتی شهروندان اولویت اول ما است لذا این نمایشگاه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود و در ضمن آیین های سنتی در حاشیه نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

قابل ذکر است؛ آیین افتتاح این نمایشگاه فردا یکشنبه سوم بهمن ماه ساعت ۱۸ زیر پرچم برگزار می شود.

انتهای پیام