شهردار بندرعباس، از بهره‌برداری تقاطع غیرهم‌سطح نایبند تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: بهره‌برداری از این تقاطع به عنوان هفتمین تقاطع غیرهم‌سطح شهر بندرعباس، دسترسی بلوار پردیس به آزادگان و بلوار جمهوری اسلامی را میسر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، عباس امینی‌زاده در بازدید از این پروژه با اعلام این خبر اظهار کرد: طی روزهای اخیر بتن‌ریزی عرشه تقاطع غیرهم‌ سطح نایبند شروع شده و با اتمام آن، مراحل پایانی برای بهره‌برداری از این پروژه در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا این پروژه تا پایان سال جاری مورد بهره‌برداری شهروندان قرار بگیرد، افزود: این تقاطع به عنوان هفتم تقاطع غیرهم‌سطح شهر بندرعباس، دسترسی بلوار پردیس به آزادگان و بلوار جمهوری اسلامی را میسر می‌کند.

شهردار بندرعباس ضمن قدردانی از مردم محله نایبند به منظور همراهی در اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: بتن‌ریزی عرشه شرقی این تقاطع به طول ۹۰ متر، با حجم ۱۲۲۰ متر مکعب بتن، در یک مرحله انجام شده و بزودی نیز عملیات بتن‌ریزی عرشه غربی این پروژه انجام می‌شود.

امینی‌زاده با بیان اینکه پروژه تقاطع غیرهم‌سطح نایبند ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدود ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: اجرای چهار راست‌گرد این تقاطع نیز بزودی در دستور کار قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول در ادامه سخنانش نیز عنوان کرد: طی چند سال اخیر با همت مجموعه عمرانی شهرداری بندرعباس موفق به بهره‌برداری از شش تقاطع غیرهم‌سطح محمد رسول‌ا…، رسالت، شهدای غواص، ولیعصر، شهید بهشتی و زیرگذر ابوموسی شده‌ایم.

امینی‌زاده با اشاره به اینکه علاوه بر تقاطع غیرهم‌سطح نایبند سه تقاطع غیرهم‌سطح دیگر شامل مهرگان، قدس و پیامبر اعظم نیز توسط مجموعه عمرانی شهرداری بندرعباس به صورت همزمان در حال اجرا است، ادامه داد: عملیات عمرانی این تقاطع‌ها با روند قابل توجهی در حال انجام است.

این مقام مسئول عنوان کرد: علاوه بر این پروژه‌های در حال اجرا، مطالعات مربوط به دو تقاطع غیرهم‌سطح دیگر نیز در حال انجام است.

  • نویسنده : جمیله دبیری نیا