حمید رضائیان اصل طی پیامی از زحمات یک ساله ی کادر درمان جهت پیشگیری و کنترل شیوع کرونا تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، متن پیام به شرح ذیل میباشد:

قریب به یکسال از اتفاقات پیش آمده در حوزه ایمنی و بهداشت ایران و جهان میگذرد و زحمات شما عزیزان کادر درمان در این مدت برای ما قابل ستایش و ستودنی است.

ضمن عرض تسلیت خدمت تمامی اعضا و کادر درمان ، قدردانی میکنم از عزیزانی که در راه سلامت جامعه سلامت خود را در طبق اخلاص گذاشته و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و زندگی خودشان را به مردم هدیه دادند.

خسته نباشید عرض میکنم خدمت حسین فرشیدی عزیز ، معاونین ، پزشکان ، پرستاران و تمامی کادر درمان استان هرمزگان که در شراط بسیار سخت با چالشی باورنکردنی و غیرمنتظره مواجه شدند.

در عصر حاظر که عصر فن­آوری ، موفقیت های علمی ، پیشرفت تکنولوژی و اکتشافات فضایی و سفر به کراتی همچون ماه و مریخ است پدیده ای شوم در قالب یک ویروس بشریت را به چالش میکشد به گونه ای که تمامی مردم و به تبع آن کادر درمان را در شرایط بحرانی قرار میدهد.

در طول یکصد سال گذشته چالشی به این به بزرگی در حوزه بهداشت و درمان نداشتیم ؛ به عقیده من تمامی مدیران حوزه سلامت و اعضای کادر درمان پرچمدار مبارزه ای جانانه بودند که برای ما و عموم مردم ارزشمند و ستودنی است.

ضمن تشکر ویژه از همه پرسنل شجاع کادر درمان آرزومندم بتوانیم با رعایت پروتوکل های ارائه شده از جانب وزارت بهداشت و درمان قدمی هرچند کوچک در جهت امنیت و آرامش خاطر شما عزیزان کادر درمان برداریم.

امیدوارم سالی همراه با موفقیت ، سلامتی و به دور از هرگونه چالش و نگرانی را آغاز نموده و پیروزی و سعادت و خوشبختی شما زحمتکشان را آرزومندم که سلامت شما عزیزان کادر درمان سلامت همه­ی مردم و جامعه است.