فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۲۳۴ کیلوگرم ماده مخدر از نوع شیشه ، طی یک عملیات منسجم پلیسی در شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریانیوز،سردار غلامرضا جعفری  اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان میناب با گسترش چتر اطلاعاتی و رصد عناصر اصلی قاچاقچیان مواد مخدر، از دپوی یک محموله سنگین مواد مخدر در منزلی در یکی از روستاهای شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

جعفری افزود: ماموران با گشت زنی های نامحسوس و تحت نظر قرار دادن قاچاقچیان، محل دپو مواد مخدر را در بندر کلاهی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی با تشکیل چند تیم عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند

وی اذعان داشت: مأموران با هوشیاری کامل پس از شناسایی و محاصره منزل موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم در بازرسی از محل، ۲۳۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط کنند.

جعفری با بیان اینکه در حین ماموریت عده ای قصد داشتند با سنگ پرانی جهت فراری دادن متهم و جلوگیری از جابجایی مواد اقدام کنند که با شلیک چند تیر هوایی توسط ماموران، افراد متفرق شدند، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر از قاچاقچیان دستگیر که متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و سایر عناصر اصلی این باند و عوامل سنگ پرانی نیز شناسایی و اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر بدانند که در استان هرمزگان جایی برای جولان آن وجود ندارد و پلیس،  منطقه را برای آنان ناامن می‌کند و با آنان برابر قانون برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام