کارگاه آموزشی تحقیق در گزینش «2»، ویژه گزینشگران صنعت آب و برق هرمزگان با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن شرکت آب منطقه ای استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صبح دریا نیوز، مجید مراد احمدی نماینده هسته گزینش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و دبیر گزینش صنعت آب و برق هرمزگان هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقاء و به روز نمودن دانش گزینشگران  صنعت آب و برق استان بیان کرد و گفت: این دوره آموزشی با حضور ۴۰ نفر از گزینشگران شرکت های تابع وزارت نیرو در استان برگزار شد.

دبیر گزینش صنعت آب و برق هرمزگان، گزینش را انتخاب اصلح و از روی آگاهی معرفی کرد و گفت: هرگونه استخدام، تبدیل وضعیت، مامور شدن در شرکت های دیگر، انتصاب در مشاغل حساس، ماموریت خارج از کشور و بورسیه های داخلی را از جمله اموری خواند که باید از کانال گزینش انجام شود.

نماینده گزینش آبفا هرمزگان ضمن قدردانی از همراهی هیات عالی گزینش کشور، هیات مرکزی گزینش وزارت نیرو در برگزاری این کارگاه، یادآور شد؛ این کارگاه در راستای تکمیل کارگاه آموزشی تحقیق در گزینش «۱» و با هدف آشنایی گزینشگران صنعت با موضوعات پیرامون نظام گزینش برگزار شده است.

مراد احمدی افزود: سال گذشته، کارگاه آموزشی تحقیق در گزینش «۱» با حضور ۴۰ نفر از گزینشگران برگزار شد.

 بنا به گفته وی؛  “حسن شکری منش” از اساتید هیات عالی گزینش کشور تدریس کارگاه آموزشی تحقیق در گزینش «۲» را به عهده داشت.

 وی در پایان، از همراهی موثر مدیران عامل صنعت آب و برق هرمزگان و نمایندگان گزینش این صنعت در برگزاری این دوره آموزشی، قدردانی کرد.

شایان ذکر است؛ کارگاه آموزشی تحقیق در گزینش ۲،  امروز چهار شنبه ۶ اسفندماه ۹۹ به همت دفتر معاونت منابع انسانی آبفا هرمزگان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.